Unikalne cechy produktu

Jednym z najważniejszych elementów w dbaniu o dobrą kondycję włosów, jest dostarczenie im odpowiednich składników odżywczych. Jednak przy obecnym tempie życia dbanie o prawidłową i zbilansowaną dietę niestety może sprawić wiele kłopotów. Dlatego dermatolodzy i farmaceuci zalecają terapię doustną, która uzupełnia niedobory substancji odżywczych niezbędnych dla naszych włosów.
 
Kapsułki Revalid® w porównaniu z innymi tego typu preparatami zawierają bardzo dużo aminokwasów siarkowych (będących głównym budulcem keratyny, białka włosów i paznokci): aż 100 mg DL-metioniny i 50 mg L-cystyny w jednej kapsułce. Intensyfikacja syntezy keratyny sprawia, że włosy stają się bujniejsze i grubsze. 
 
Proces ten może wspomagać witamina B, a także D-pantenol, który uszczelnia płaszcz zewnętrzny włosa i zwiększa jego sprężystość.  Oligoelementy również pozytywnie oddziałują na włosy:, żelazo zmniejsza łamliwość, miedź ożywia kolor, a cynk zwiększa ich elastyczność. Oligoelementy występują w Revalidzie® w formie chelatów, co wpływa na ich przyswajalność. Linia Revalid® działa kompleksowo zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz, zapewniając paznokciom i włosom zdrowie oraz urodę.
 
Kapsułki Revalidu® zostały zarejestrowane jako lek. Wybraliśmy formę kapsułek, ponieważ działają one lepiej niż tabletki – te ostatnie mają więcej zbędnych substancji, jak wypełniacze czy antyzbrylacze. Kapsułki, zawierające naturalne źródła cennych składników, są też lepiej przyswajane przez organizm.
  
Wasze opinie o Revalidzie®:
"Próbowałam chyba wszystkich produktów z tej serii i muszę przyznać, że najlepsze są kapsułki i szampon. Krem też jest ok, ale w moim przypadku szybsze efekty zauważyłam po kapsułkach"

 Kontakt

EWOPHARMA AG Sp.z.o.o
ul. Leszno 14
01-192 Warszawa

info@revalid.pl
tel ( 48) 226201171

Zgłaszanie Działań Niepożądanych Kosmetyków 
Jeśli chcesz zgłosić lub przekazać informację na temat ciężkich działań niepożądanych kosmetyków z serii Revalid, dla których Ewopharma jest osobą odpowiedzialną na terenie Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego, kliknij tutaj cosmetovigilance@ewopharma.pl
Reporting of Cosmetics Undesirable Effects
If you want to report the undesirable effects or other information concerning Revalid range cosmetics for which Ewopharma is a responsible person in UE/EEA, click here
cosmetovigilance@ewopharma.pl


więcej