Wprowadzenie, przeznaczenieCO TO JEST REVALID®?
 
Włosy to część  urody, o którą wszyscy dbamy. Z której jesteśmy dumne. Niestety, są one nieustannie narażone na działanie wielu niekorzystnych czynników - tracą zdrowy wygląd i często wypadają. Włosy na poduszce, grzebieniu i garderobie mogą stać się źródłem małych codziennych dramatów wielu kobiet. Aby im zapobiec, warto sięgnąć po Revalid® - gamę sprawdzonych produktów o kompleksowym działaniu.
 
Regularnie stosowane, skutecznie wzmacniają oraz odbudowują włosy i paznokcie. Ponieważ najlepsze i trwałe efekty może zapewnić im pielęgnacja zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz, dlatego linia preparatów Revalid® obejmuje kapsułki, szampon, kurację odżywczo – regenerującą, odżywkę i tonik. Ten unikalny zestaw produktów zawiera składniki dobrane w ten sposób, aby ich działanie wzajemnie się uzupełniało. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje włosy jak najszybciej odzyskały połysk i miękkość, możesz wzmocnić działanie kapsułek, stosując jednocześnie kosmetyki Revalid® do pielęgnacji zewnętrznej. 
Revalid® dostępny jest bez recepty.
 
"W sytuacji, gdy nie dostarczamy organizmowi wraz z pożywieniem odpowiedniej ilości substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, nie możemy osłabić negatywnych skutków działania czynników zewnętrznych. Prowadzi to do pogorszenia stanu zdrowia i wyglądu paznokci oraz włosów. Dlatego zalecane jest stosowanie suplementów i właściwie dobranych preparatów pielęgnacyjnych."
 
Dr E. Dawidowicz, lekarz dermatolog, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
 
JAK DZIAŁA REVALID®
 
W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku preparatami Revalid® zawiera wyjątkowo dużo aminokwasów siarkowych, będących głównym budulcem keratyny, białka włosów i paznokci (aż 100 mg DL-metioniny i 50 mg L-cystyny w jednej kapsułce!). W skład Revalidu® wchodzi także specjalnie dobrany zestaw witamin, ekstraktów roślinnych i składników mineralnych, tzw. oligoelementów (żelazo, miedź, cynk). Występowanie oligoelemntów w postaci chelatów pozwala na bezpieczny i efektywny transport aminokwasów wraz z krwią do tych miejsc w organizmie, w których mogą one najskuteczniej oddziaływać na korzenie włosów i macierz paznokci. Aminokwasy wspomagają ich wzrost, stymulując prawidłową syntezę keratyny, podstawowego składnika białkowego włosów i paznokci.
 
REVALID® – CO ZA LINIA! 
 
Kapsułki – więcej aminokwasów
 
 
Zawierają naturalne, dobrze przyswajalne składniki odbudowujące płytkę rogową i wzmacniające strukturę włosów oraz paznokci. Revalid® stosuje się jako preparat pomocniczy w leczeniu niedoborów aminokwasów siarkowych i witamin oraz związanych z nimi schorzeń włosów i paznokci.
 
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
 
Szampon - codzienna pielęgnacja
 
 
 
 • Testowany dermatologicznie
 • Nie zawiera formaldehydu
 • Nie zawiera barwników
 • Nie powoduje alergii
Skład szamponu Revalid® został dobrany tak, aby działał na włosy i skórę głowy. Delikatnie, a zarazem dokładnie myje i odżywia włosy. Dzięki naturalnym proteinom włosy nabierają zdrowego wyglądu, są bardziej miękkie i podatne na układanie. Składniki pielęgnacyjne wzmacniają włosy, a alantoina wpływa kojąco na skórę głowy. Do codziennego stosowania, do wszystkich rodzajów włosów, dla kobiet i mężczyzn.
 
Kuracja odżywczo-regenerująca - skoncentrowana kuracja do odbudowy struktury włosa
 

 
 • Testowany dermatologicznie
 • Nie zawiera formaldehydu
 • Nie zawiera barwników
 • Nie powoduje alergii
Kuracja odżywczo-regenerująca Revalid® przeznaczona jest do intensywnej pielęgnacji włosów. Dzięki zawartości aktywnych składników obecnych w linii kosmetyków Revalid®  (pantenol, białko pszenicy, wyciąg z owsa, pochodne aminokwasów) wzmacnia i regeneruje zniszczone włosy a regularne stosowanie kuracji zmniejsza szorstkość, łamliwość, a przede wszystkim rozdwajanie końcówek włosów.
 
Odżywka - pielęgnacja zniszczonych i osłabionych włosów
 

 
 • Testowany dermatologicznie
 • Nie zawiera formaldehydu
 • Nie zawiera barwników
 • Nie powoduje alergii
Regenerująca odżywka z proteinami Revalid® wzmacnia strukturę włosów dzięki zawartym w niej składnikom pielęgnacyjnym (pantenol, białko pszenicy, wyciąg z owsa, pochodne aminokwasów), a przy tym nadmiernie ich nie obciąża. Włosy stają się  miękkie, lśniące, sprężyste oraz łatwo się rozczesują. Do częstego stosowania po umyciu szamponem  Revalid®. Do wszystkich rodzajów włosów, dla kobiet i mężczyzn.
 
Tonik - do stosowania przy problemie wypadających i łamliwych włosów
 • Testowany dermatologicznie
 • Nie zawiera formaldehydu
 • Nie zawiera barwników
 • Nie powoduje alergii
Tonik do włosów Revalid® zawiera innowacyjną, energetyzującą formułę z kofeiną oraz bioaktywne substancje (pantenol, białko pszenicy, wyciąg z owsa, pochodne aminokwasów), które zapobiegają starzeniu mieszka włosowego, wypadaniu włosów i pobudzają ich wzrost. Dodatkowo kofeina poprawia mikrokrążenie, przyspiesza podział komórek macierzystych i zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry głowy.

 Kontakt

EWOPHARMA AG Sp.z.o.o
ul. Leszno 14
01-192 Warszawa

info@revalid.pl
tel ( 48) 226201171

Zgłaszanie Działań Niepożądanych Kosmetyków 
Jeśli chcesz zgłosić lub przekazać informację na temat ciężkich działań niepożądanych kosmetyków z serii Revalid, dla których Ewopharma jest osobą odpowiedzialną na terenie Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego, kliknij tutaj cosmetovigilance@ewopharma.pl
Reporting of Cosmetics Undesirable Effects
If you want to report the undesirable effects or other information concerning Revalid range cosmetics for which Ewopharma is a responsible person in UE/EEA, click here
cosmetovigilance@ewopharma.pl


więcej