Nagrody i wyróżnienia

Złoty Otis Nagroda Zaufania 2013 - dla produktów Revalid® - seria
 
Revalid® został ponownie doceniony. Tym razem cała seria produktów otrzymała Złotego Otisa.
„Złoty OTIS” to jedyna nagroda konsumencka na rynku farmaceutycznym w Polsce przyznawana najlepszym, wskazanym przez pacjentów w głosowaniu, produktom dostępnym w aptekach bez recepty. Od wielu lat jest ona wręczana również osobom i organizacjom pozarządowym działającym na rzecz poprawy opieki zdrowotnej w Polsce i za granicą, dziennikarzom promującym wiedzę o zdrowiu oraz firmom niemedycznym za podejmowanie inicjatyw prozdrowotnych.
 
 
 Złoty Laur Konsumenta 2007 dla kapsułek Revalid®
 
Kapsułki Revalid® zostały ponownie docenione w konkursie Laur Konsumenta.  
 
 
W edycji konkursu Revalid® zajął pierwsze miejsce w kategorii Leki na urodę. Laur Konsumenta jest projektem stworzonym dla wyłonienia najpopularniejszych na krajowym rynku towarów i usług. Konkurs przeprowadzany jest przez Przegląd Gospodarczy, dodatek informacyjno-promocyjny do Gazety Prawnej. Redakcja Przeglądu, opierając się na zweryfikowanych ankietami opiniach czytelników, wybiera produkty najwyżej ocenione przez klientów.
 
Kapsułki Revalid® w ubiegłorocznej edycji plebiscytu zdoyły Srebrny Laur Konsumenta, w tym roku nagrodzone zostały ponownie. Pierwsze miejsce w Konkursie Laur Konsumenta 2007 jest dowodem rosnącej popularności i przede wszystkim uznania ze strony konsumentów.
 
 
Perły Dermatologii Estetycznej 2006 dla Revalid®
 
 
 W konkursie Perły Dermatologii Estetycznej, ogłaszanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), aż dwie nagrody zostały przyznane produktom z linii Revalid®, dystrybuowanym w Polsce przez firmę Ewopharma AG. W kategorii Najlepszy Dermokosmetyk, jako najlepsze preparaty do pielęgnacji włosów, wyróżnione zostały wspólnie szampon i balsam Revalid®.
 
Kapsułki Revalid® zwyciężyły natomiast w kategorii Najlepszy Suplement.
 
Konkurs "Perły Dermatologii Estetycznej" organizowany był w tym roku po raz drugi. Jego celem jest wyłanianie produktów cieszących się największym zaufaniem lekarzy w dziedzinie dermatologii estetycznej.
 
Lekarze z całej Polski wybierali i rekomendowali te preparaty, które ich zdaniem są najskuteczniejsze i - co nie mniej ważne - najbezpieczniejsze dla pacjentów. Głosowano na produkty w czterech kategoriach: preparaty do zabiegów dermatologii estetycznej, preparaty wspomagające rewitalizację skóry po zabiegach oraz dermokosmetyki i suplementy.
 
Produkty z serii Revalid® otrzymały nagrody w dwóch kategoriach, co świadczy o skuteczności produktów i przekonaniu środowiska medycznego do marki.
 
Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) zostało powołane w czerwcu 1999 roku w celu skonsolidowania środowiska lekarzy tej specjalności oraz wspólnej promocji wiedzy i edukacji w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Działalność szkoleniowa jest nadrzędnym celem Stowarzyszenia, które aktywnie kształci lekarzy oraz zapewnia im stały dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy, najnowszej aparatury oraz technik stosowanych w dermatologii estetycznej.
 
 
 
Kapsułki Revalid® zostały docenione w konkursie Laur Konsumenta 2006.
 
 
W edycji konkursu Revalid® zajął drugie miejsce w kategorii Leki na urodę. Laur Konsumenta jest projektem stworzonym dla wyłonienia najpopularniejszych na krajowym rynku towarów i usług. Konkurs przeprowadzany jest przez Przegląd Gospodarczy, dodatek informacyjno-promocyjny do Gazety Prawnej. Redakcja Przeglądu, opierając się na zweryfikowanych ankietami opiniach czytelników, wybiera produkty najwyżej ocenione przez klientów. 
 
Drugie miejsce w Konkursie Laur Konsumenta 2006 jest dowodem rosnącej popularności i przede wszystkim uznania ze strony konsumentów.
 
 
  
Wasze opinie o Revalidzie®:
"Miałam bardzo poważny problem z włosami łysienie plackowate dermatolog polecił mi stasowanie Revalidu. Kochani REWELACJA co prawda trwało to okoła 1 roku ale teraz mam wszystkie PLACKI zarośniete włosami, ale uwaga na początku były siwiutkie - jestem brunetką co prawda już nie bardzo młodą jednak jeszcze nie siwą- póżniej pojawiły się piekne ciemne włosy. Oczywiście przyjmowałam ten leksystematycznie przez rok 3 razy dziennie po jednej. POLECAM."

 Kontakt

EWOPHARMA AG Sp.z.o.o
ul. Leszno 14
01-192 Warszawa

info@revalid.pl
tel ( 48) 226201171

Zgłaszanie Działań Niepożądanych Kosmetyków 
Jeśli chcesz zgłosić lub przekazać informację na temat ciężkich działań niepożądanych kosmetyków z serii Revalid, dla których Ewopharma jest osobą odpowiedzialną na terenie Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego, kliknij tutaj cosmetovigilance@ewopharma.pl
Reporting of Cosmetics Undesirable Effects
If you want to report the undesirable effects or other information concerning Revalid range cosmetics for which Ewopharma is a responsible person in UE/EEA, click here
cosmetovigilance@ewopharma.pl


więcej