Sposób użycia

Wzrost włosów i paznokci jest procesem długotrwałym, dlatego też, aby wyraźnie poprawić ich kondycję, wskazana jest systematyczna, minimum trzymiesięczna kuracja.
 
Najlepsze efekty przynosi regularne stosowanie całej linii produktów:
 
  • Kapsułki - 1 kapsułka 3 razy dziennie.
  • Szampon - do codziennego stosowania, do wszystkich rodzajów włosów, dla kobiet i mężczyzn.
  • Kuracja Odżywczo-Regenerująca - intensywnie pielęgnuje, odżywia i regeruje włosy.
  • Odżywka - do częstego stosowania po umyciu szamponem Revalid®.
  • Tonik - przy problemie wypadających i łamliwych włosów.
 
 
Warto wiedzieć:
Revalid® w porównaniu z innymi tego typu preparatami zawiera bardzo dużo aminokwasów siarkowych: aż 100 mg DL-metioniny i 50 mg L-cystyny w jednej kapsułce. Są one „małymi cegiełkami”, z których powstaje keratyna, główny budulec włosów i paznokci. Wspomaganie syntezy keratyny sprawia, że włosy stają się bujniejsze i grubsze.
 
 
Wasze opinie o Revalidzie®:
"Miałam bardzo poważny problem z włosami łysienie plackowate dermatolog polecił mi stasowanie Revalidu. Kochani REWELACJA co prawda trwało to okoła 1 roku ale teraz mam wszystkie PLACKI zarośniete włosami, ale uwaga na początku były siwiutkie - jestem brunetką co prawda już nie bardzo młodą jednak jeszcze nie siwą- póżniej pojawiły się piekne ciemne włosy. Oczywiście przyjmowałam ten leksystematycznie przez rok 3 razy dziennie po jednej. POLECAM."

 Kontakt

EWOPHARMA AG Sp.z.o.o
ul. Leszno 14
01-192 Warszawa

info@revalid.pl
tel ( 48) 226201171

Zgłaszanie Działań Niepożądanych Kosmetyków 
Jeśli chcesz zgłosić lub przekazać informację na temat ciężkich działań niepożądanych kosmetyków z serii Revalid, dla których Ewopharma jest osobą odpowiedzialną na terenie Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego, kliknij tutaj cosmetovigilance@ewopharma.pl
Reporting of Cosmetics Undesirable Effects
If you want to report the undesirable effects or other information concerning Revalid range cosmetics for which Ewopharma is a responsible person in UE/EEA, click here
cosmetovigilance@ewopharma.pl


więcej