Szampon


Właściwości i działanie
 
Szampon Revalid® przeznaczony jest do codziennego stosowania dla kobiet i mężczyzn, szczególnie do włosów suchych i zniszczonych.
Delikatnie, dokładnie umyje i odżywi Twoje włosy, które dzięki naturalnym proteinom nabiorą zdrowego wyglądu, staną się bardziej miękkie i podatne na układanie. Zostaną wzmocnione przez składniki pielęgnacyjne,  a alantoina wpłynie kojąco na skórę Twojej głowy.
 
  
Wasze opinie o Revalidzie®:
"Próbowałam chyba wszystkich produktów z tej serii i muszę przyznać, że najlepsze są kapsułki i szampon. Krem też jest ok, ale w moim przypadku szybsze efekty zauważyłam po kapsułkach"

 Kontakt

EWOPHARMA AG Sp.z.o.o
ul. Leszno 14
01-192 Warszawa

info@revalid.pl
tel ( 48) 226201171

Zgłaszanie Działań Niepożądanych Kosmetyków 
Jeśli chcesz zgłosić lub przekazać informację na temat ciężkich działań niepożądanych kosmetyków z serii Revalid, dla których Ewopharma jest osobą odpowiedzialną na terenie Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego, kliknij tutaj cosmetovigilance@ewopharma.pl
Reporting of Cosmetics Undesirable Effects
If you want to report the undesirable effects or other information concerning Revalid range cosmetics for which Ewopharma is a responsible person in UE/EEA, click here
cosmetovigilance@ewopharma.pl


więcej