Intensywna odżywkaWłasciwości i działanie
 
Zawarte w odżywce proteiny i składniki pielęgnacyjne (m.in. białko pszenicy i pochodne aminokwasów) wzmocnią strukturę Twoich włosów, spowolnią proces ich wypadania i przyspieszą ich regenerację. Nakładając odżywkę, nie zapomnij o masażu skóry głowy, co zapewni jej lepsze dotlenienie.
 
W efekcie Twoje włosy staną się  miękkie, lśniące, sprężyste i łatwo będą się rozczesywać. Odżywka przeznaczona jest do częstego stosowania wraz z szamponem  Revalid®, dla kobiet i mężczyzn, do wszystkich rodzajów włosów - zwłaszcza suchych i zniszczonych.
 
  
Wasze opinie o Revalidzie®:
"Ten szampon jest rewelacyjny! Moje włosy dotąd wypadały notorycznie. Żadne witaminy reklamowane szampony nie działały. A ten spisał sie na medal. Włosy faktycznie są jakby przyklejone do głowy. Poza tym szampon sprawia ze włosy szybciej odrastają. Ja juz widzę setki króciutkich włosów które wyrosły w miejsce tych które wypadły. Są mocne i lśniące. Tylko z rozczesywaniem mama trochę kłopotów ale to chyba wina rozjaśniania."

 Kontakt

EWOPHARMA AG Sp.z.o.o
ul. Leszno 14
01-192 Warszawa

info@revalid.pl
tel ( 48) 226201171

Zgłaszanie Działań Niepożądanych Kosmetyków 
Jeśli chcesz zgłosić lub przekazać informację na temat ciężkich działań niepożądanych kosmetyków z serii Revalid, dla których Ewopharma jest osobą odpowiedzialną na terenie Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego, kliknij tutaj cosmetovigilance@ewopharma.pl
Reporting of Cosmetics Undesirable Effects
If you want to report the undesirable effects or other information concerning Revalid range cosmetics for which Ewopharma is a responsible person in UE/EEA, click here
cosmetovigilance@ewopharma.pl


więcej