Revalid Hair Complex o ulepszonej formule odżywiającej włosy i paznokcie od wewnątrz

Jeśli wypadanie włosów zostało potwierdzone przez specjalistę, wzbogacenie odżywiania w postaci kapsułek może wspomóc naturalne procesy organizmu, spowalniając wypadanie i promując zdrowie włosów od wewnątrz. Ulepszona formuła suplementu diety Revalid Hair Complex zawiera witaminy B1, B6, D3, minerały, takie jak cynk, miedź, żelazo i ekstrakty ziołowe, a także biotynę, która pomaga w utrzymaniu zdrowych włosów.

Składniki aktywne opracowanego w Szwajcarii suplementu diety Revalid Hair Complex stymulują tworzenie się keratyny, włóknistego białka, które stanowi kluczowy biologiczny budulec naszych włosów. Wspomaga to wzrost włosów i przywraca elastyczność, ponieważ włosy są zaopatrywane w niezbędne składniki odżywcze od wewnątrz.

Informacje dotyczące składników

DL-metionina i L-cystyna są klasyfikowane jako aminokwasy i odgrywają rolę w produkcji keratyny. Witaminy B5, B1, B6 i B10 przyczyniają się do wzrostu włosa od nasady do góry, a minerały takie jak żelazo, cynk i miedź wzmacniają włosy. Ekstrakt z prosa, ekstrakt z kiełków pszenicy i drożdże piwne zapewniają niezbędne składniki odżywcze dla naturalnego nawilżenia i połysku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut różnicowanej diety. Dla zachowania zdrowia ważna jest stosowanie zbilansowanej diety i prowadzenie zdrowego stylu życia.

 

Dostępne opakowania

Aby uzyskać więcej informacji na temat suplementu diety Revalid Hair Complex, skontaktuj się z farmaceutą i (lub) sprawdź informacje na opakowaniu produktu.

X